Bordslampa PR Home Salong med Lampskärm
fr.999 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Salong med Lampskärm
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa PR Home Salong med Lampskärm är en lampfot i metall med lampskärmen Sofia i mönstret Frank Rost. E27-sockel. Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Salong med Lampskärm är en lampfot i metall med lampskärmen Sofia i mönstret Frank Rost. E27-sockel. Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Denna lampa finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Vit |
| Höjd | 550, 690 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Salong |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5, 1,6 m |
| Djup | 200, 250 mm |
| Vikt | 1, 1,35 kg |
| Bredd | 200, 250 mm |
