Bordslampa PR Home Sonia
fr.319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sonia
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Bordslampa PR Home Sonia är en bordslampa i metall komplett med en veckad metallskärm i samma färg som foten. Insidan av skärmen är silverfärgad för att reflektera ljuset. Den levereras med en svart textilsladd (180 cm). Det är en komplett lampa med skärm som gör sig fint i fönstret och det är enkelt att byta till en annan skärm om man så önskar.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Sonia är en bordslampa i metall komplett med en veckad metallskärm i samma färg som foten. Insidan av skärmen är silverfärgad för att reflektera ljuset. Den levereras med en svart textilsladd (180 cm). Det är en komplett lampa med skärm som gör sig fint i fönstret och det är enkelt att byta till en annan skärm om man så önskar.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Mint |
| Höjd | 550, 650 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Kabelfärg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Sonia |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 180 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Effekt | 25 W |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 180 mm |
| Vikt | 1,5, 1,7 kg |
