
Bordslampa PR HomeTherese med SkärmSilver/Vit, Höjd: 620 mm
1 015 kr1 149 kr
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Höjd
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa PR Home Therese med Skärm är en lampfot i antikmetall med lampskärmen Mia i ett linnetyg. E27-sockel. Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Skärmen är 24 cm bred och 20 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 50 cm hög och den totala höjden blir 62 cm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 215001-ML-166 |
| Färg | Silver/Vit |
| Höjd | 620 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall/Linen |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Therese |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 240 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7330976084845 |


