Bordslampa PR Home Upptown Svart
fr.888 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Upptown Svart
888 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa PR Home Upptown Svart är en unik lampa med en metallskärm med patina bakom ljuskällan som reflekterar ljuset på ett vackert sätt. Varje skärm är unik i sin yta vilket skapar ett spännande ljusspel.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa PR Home Upptown Svart är en unik lampa med en metallskärm med patina bakom ljuskällan som reflekterar ljuset på ett vackert sätt. Varje skärm är unik i sin yta vilket skapar ett spännande ljusspel.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Svart |
| Höjd | 440, 580 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Upptown |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 255 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Vikt | 1,1, 1,15 kg |
