Bordslampa Star Trading GardenLight Kreta
Rek. pris 859 kr
649 kr
409 krSpara 37 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

GardenLight Kreta
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa från Star Trading. Avsedd att användas på uteplatsen, altanen eller balkongen. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor (max 25W).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bordslampa från Star Trading. Avsedd att användas på uteplatsen, altanen eller balkongen. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor (max 25W).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-90 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 600 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP65 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 3,2 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 280 mm |
| Serie | GardenLight Kreta |
| Djup | 280 mm |
| EAN-nr | 7391482032683 |


