
Bordslampa Venture HomeBollonelie
fr. 359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Bollonelie bordslampa från Venture Home har en nätt design med rökfärgat glas och fot i metall. Lampan kräver enklare montering.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Beige/Svart, Svart |
| Höjd | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Montering | Ja - enklare |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Metall/PVC |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 190 mm |
| Diameter | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 190 mm |


