
Bordslampa Venture HomeCholet
fr. 195 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lampa från Venture Home. Skapa en harmonisk och lugn känsla i rummet med bordslampan Cholet från Venture Home. Med denna lampa kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna och du kommer få en inredningsdetalj som står sig över tid.
Den jordnära färgen på underredet skapar en varm känsla och den vita lampskärmen ger ett behagligt ljus till rummet.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Natur/Vit, Svart/Vit |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Cholet |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,8 kg |
| Bredd | 250 mm |


