
Bordslampa Venture HomeDennis
fr. 780 krfr. 905 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dennis bordslampa från Venture Home är en nätt och modern lampa som passar perfekt på avlastningsbordet eller sängbordet. Lampan kräver enklare montering.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Brun/Beige, Vit/Brun |
| Höjd | 660 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Trä/Linne/Metall/PVC |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 230 mm |
| Bredd | 230 cm |
| Djup | 505 mm |
| Djup | 505 cm |
| Diameter | 230 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |


