











Bordslampa Venture HomeEtenio
520 kr 595 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Bordslampan Etenio är för dig som gillar den enkla och stilfulla inredningen. Lampfoten och lampskärmen är helt täckt i ett vackert grått linne-tyg som tillför en mjuk känsla till rummet. Lampan har ett vackert sken som tillför en harmonisk och lugn känsla i hemmet. Placera i fönstret och ljusa upp mörka kvällar, eller varför inte i vardagsrummet som en trendig inredningsdetalj.
Varumärke
Beskrivning
Lampa från Venture Home. Bordslampan Etenio är för dig som gillar den enkla och stilfulla inredningen. Lampfoten och lampskärmen är helt täckt i ett vackert grått linne-tyg som tillför en mjuk känsla till rummet. Lampan har ett vackert sken som tillför en harmonisk och lugn känsla i hemmet. Placera i fönstret och ljusa upp mörka kvällar, eller varför inte i vardagsrummet som en trendig inredningsdetalj.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 17066-002 |
| Färg | Mörkgrå |
| Höjd | 330 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Linne |
| Serie | Etenio |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Bredd | 250 cm |
| EAN-nr | 7340206971463 |