




Svart
415 kr 649 kr
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Svart
415 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Venture Homes moderna bordslampa i valnöt från serien Fjällen fångar stämningen och blir en snygg inredningsdetalj i ditt hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 20025-100 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 330 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Fjällen |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 200 mm |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 7340220800664 |
