
Bordslampa Venture HomeGap
fr. 980 krfr.1 135 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Gap, en unik bordslampa för det moderna hemmet! Lampan imponerar med sin guldiga fot och lampskärm designad i ett fint meshmönster som gör att lampan blir en snygg inredningsdetalj. Placera lampan på byrån tillsammans med annan dekoration eller ensam som stilikon i ett mörkt hörn för att höja inredningsnivån. Den här lampan blir både en praktisk lampa med ett behagligt ljus och en viktig del av inredningen.
Varumärke
Beskrivning
Lampa från Venture Home. Gap, en unik bordslampa för det moderna hemmet! Lampan imponerar med sin guldiga fot och lampskärm designad i ett fint meshmönster som gör att lampan blir en snygg inredningsdetalj. Placera lampan på byrån tillsammans med annan dekoration eller ensam som stilikon i ett mörkt hörn för att höja inredningsnivån. Den här lampan blir både en praktisk lampa med ett behagligt ljus och en viktig del av inredningen.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart/Guld, Vit/Guld |
| Höjd | 390 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Serie | Gap |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Bredd | 250 cm |

