
Bordslampa Venture HomeRilche
fr. 619 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampa från Venture Home. Rilche är en enkel bordslampa som är helt i linje med trenderna! Lampan har en nordisk design med ett underrede i terrazzo, formad som en kub. Med sin jordnära bas skapar lampan ett varmt och lugnt intryck till rummet. Den stilrena designen gör att lampan passar i de flesta hem och inredningsstilar. Placera på byrån i hallen eller använd som fönsterlampa och du får en vacker inredningsdetalj på köpet!
Varumärke
Beskrivning
Lampa från Venture Home. Rilche är en enkel bordslampa som är helt i linje med trenderna! Lampan har en nordisk design med ett underrede i terrazzo, formad som en kub. Med sin jordnära bas skapar lampan ett varmt och lugnt intryck till rummet. Den stilrena designen gör att lampan passar i de flesta hem och inredningsstilar. Placera på byrån i hallen eller använd som fönsterlampa och du får en vacker inredningsdetalj på köpet!
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Grå, Vit |
| Höjd | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Terrazzo |
| Serie | Rilche |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 90 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 90 mm |

