Bordslampa Venture Home Torcello
fr.739 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Torcello
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Lampa från Venture Home. Torcello är en klassisk och tidlös bordslampa som passar bra in i de flesta hem och inredningsstilar! Lampfoten har en rundad form och är tillverkad i betong vilket passar perfekt till den beiga lampskärmen i linne-tyg. Lampan har en stilren och enkel design som passar att placera nästan vart som helst där extra belysning eller dekoration behövs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Torcello är en klassisk och tidlös bordslampa som passar bra in i de flesta hem och inredningsstilar! Lampfoten har en rundad form och är tillverkad i betong vilket passar perfekt till den beiga lampskärmen i linne-tyg. Lampan har en stilren och enkel design som passar att placera nästan vart som helst där extra belysning eller dekoration behövs.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Beige/Vit |
| Höjd | 510 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Betong |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Torcello |
| Typ | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 320 mm |
| Effekt | 25 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,7 kg |
| Bredd | 320 mm |
