


Bordsslampa PR HomeRiley Ava
fr.1 149 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Riley lampfot i hamrad metall med lampskärmen Celyn Ava.
Skärmen är 20 cm bred och 22 cm hög med E27 ringfäste. Lampfoten är 28 cm och har en svart plast sladd 170 cm med strömbrytare. Total höjd blir 45 cm.
E27 sockel. Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
E27 sockel. Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Höjd | 450, 590 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Höjd | 45 cm |
