
Lampa House NordicLuton Ball
fr. 715 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lampa från House Nordic.
Lampa i kulformat matt rökigt glas och mässingssockel, 150 cm tygsladd.
Glödlampa: E27/40W
Glödlampa: E27/40W
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Klar, Matt |
| Höjd | 330 mm |
| Material | Glas, Stål |
| Serie | Luton |
| Produkttyp | Lampa |
| Längd | 25 cm |
| Bredd | 25 cm |


