
Lampa House NordicParis
fr. 752 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lampa från House Nordic.
Lampa i mässing med 120 cm tygsladd
Glödlampa: GU10/5W LED
IP20
Glödlampa: GU10/5W LED
IP20
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Mässing, Svart |
| Höjd | 280 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Produkttyp | Lampa |
| Längd | 6 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 28 cm |


