Lampa House Nordic ParisMässing
789 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Paris
Mässing
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Lampa från House Nordic.
Lampa i mässing med 120 cm tygsladd
Glödlampa: GU10/5W LED
IP20
Glödlampa: GU10/5W LED
IP20
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 6409108 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 280 mm |
| Längd | 6 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Produkttyp | Lampa |
| EAN-nr | 5713917016969 |




