


Lampfot PR HomeBobSilver, 430 mm
609 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Silver
Djup
Beskrivning
Lampfot PR Home Bob är en elegant lampfot med en dekorativ struktur. En lättplacerad lampa som passar i många olika miljöer.
Svart plastsladd 145 cm med strömbrytare ca 25 cm från lampan. E27-sockel. Max 40W. IP20. Justerbar lamphållare. Ljuskälla ingår ej. Passar med en lampskärm ca 20-25 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 4204301 |
| Färg | Silver |
| Höjd | 430 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 115 mm |
| Djup | 115 cm |
| Vikt | 1,15 kg |
| Bredd | 115 mm |
| Bredd | 115 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Bob |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| EAN-nr | 7330976132270 |




