
Lampfot PR HomeCarter
Rek. pris 699 kr
!
fr. 446 krfr. 625 kr
Från 26 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lampfot PR Home Carter är en stilren lampfot i metall i vacker finish. En lättplacerad lampa som passar i många olika miljöer.
Svart plastsladd 170 cm med strömbrytare ca 45 cm från lampan. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej. Passar med en lampskärm 25-30 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Färg | Blå, Grå, Svart |
| Höjd | 350 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Carter |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,95 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |



