
Lampfot PR HomeEmpire SvartHöjd: 340 mm
975 kr1 099 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Djup

Empire Svart
Höjd: 340 mm 975 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lampfot PR Home Empire Svart är en bordslampa i metall. E27 lamphållare, max 40W. Den levereras med en 2 m lång svart textilkabel med strömbrytare och väggkontakt.
Den matchas med fördel till en cylinderformad skärm ca 25 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 3054003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 340 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Empire |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Djup | 150 mm |
| Djup | 150 cm |
| Diameter | 150 mm |
| Vikt | 1,45 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Bredd | 150 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976109173 |

