
Lampfot PR HomeEmpire SvartHöjd: 770 mm
Rek. pris 2 299 kr
!
2 029 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Djup

Empire Svart
Höjd: 770 mm2 029 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lampfot PR Home Empire Svart är en bordslampa i metall. E27 lamphållare, max 40W. Den levereras med en 2 m lång svart textilkabel med strömbrytare och väggkontakt.
Den matchas med fördel till en cylinderformad skärm ca 30-35 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 3057703 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 770 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Empire |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Djup | 240 mm |
| Djup | 240 cm |
| Diameter | 240 mm |
| Vikt | 3,15 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Bredd | 240 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976100705 |

