Lampfot PR Home Grace
fr.975 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Grace
975 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampfot PR Home Grace är en pampig bordslampa i högblank finish och med dess mjuka former har den en elegant design. Komplettera lampfoten med ljuskälla och eventuell skärm.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Grace är en pampig bordslampa i högblank finish och med dess mjuka former har den en elegant design. Komplettera lampfoten med ljuskälla och eventuell skärm.
Denna lampa finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Nickel, Svart |
| Höjd | 410, 600, 740 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Grace |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lampfot |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 1,6, 1,8 m |
| Djup | 105, 150, 210 mm |
| Diameter | 105, 150, 210 mm |
| Vikt | 2,6, 1,35, 4,75 kg |
| Bredd | 105, 150, 210 mm |
