


Lampfot PR HomeGrooveH: 400 mm
832 kr1 039 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Djup

Groove
H: 400 mm 832 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Groove är en lampfot från PR Home i handgjort ofärgat glas med bubblor och sandeffekter. Inspirationen kommer från gamla flaskor för att få en ruff känsla och varje lampa är unik. Groove har svarta metalldetaljer och svart sladd. Säljs utan lampskärm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1974000 |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Groove |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Djup | 160 mm |
| Djup | 160 cm |
| Bredd | 160 mm |
| Bredd | 160 cm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330976076185 |

