Lampfot PR Home Joy
fr.490 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Joy
490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampfot PR Home Joy i svarvat mangoträ är en klassisk bordslampa inspirerade av gamla ljusstakar. Mangoträ med sina naturliga skiftningar gör att ingen lampfot blir exakt lika i färg. Lampan har 1,8 m svart plastsladd med strömbrytare. Den passar med en lampskärm upp till 20 cm i diameter. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Joy i svarvat mangoträ är en klassisk bordslampa inspirerade av gamla ljusstakar. Mangoträ med sina naturliga skiftningar gör att ingen lampfot blir exakt lika i färg. Lampan har 1,8 m svart plastsladd med strömbrytare. Den passar med en lampskärm upp till 20 cm i diameter. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Natur, Svart |
| Höjd | 410, 500, 570 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Serie | Joy |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Djup | 130, 150 mm |
| Vikt | 0,5, 0,6, 0,7 kg |
| Bredd | 130, 150 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
