Lampfot PR Home JoyNatur, Höjd: 570 mm
Rek. pris 1 199 kr
761 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
Höjd:
570 mm

Joy
Natur, Höjd: 570 mm
761 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Lampfot PR Home Joy i svarvat mangoträ är en klassisk bordslampa inspirerade av gamla ljusstakar. Mangoträ med sina naturliga skiftningar gör att ingen lampfot blir exakt lika i färg. Lampan har 1,8 m svart plastsladd med strömbrytare. Den passar med en lampskärm upp till 20 cm i diameter. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Joy i svarvat mangoträ är en klassisk bordslampa inspirerade av gamla ljusstakar. Mangoträ med sina naturliga skiftningar gör att ingen lampfot blir exakt lika i färg. Lampan har 1,8 m svart plastsladd med strömbrytare. Den passar med en lampskärm upp till 20 cm i diameter. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3805718 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 570 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Trä |
| Djup | 150 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Joy |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 40 W |
| EAN-nr | 7330976116515 |
