Lampfot PR Home JulieMässing, Höjd: 420 mm
Rek. pris 499 kr
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Julie
Mässing, Höjd: 420 mm
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampfot PR Home Julie är en lampfot i metall. En stilren och elegant fot som passar in i olika miljöer. Lampan har en plastkabel med brytare 180 cm. E27 sockel med metallkupa. Matcha lampfoten med skärm Empire 0825, Mia ML01, Oval 1520 eller Rakel 1719. Den passar med skärmar upp till ca 25 cm i diameter. Ljuskälla köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Julie är en lampfot i metall. En stilren och elegant fot som passar in i olika miljöer. Lampan har en plastkabel med brytare 180 cm. E27 sockel med metallkupa. Matcha lampfoten med skärm Empire 0825, Mia ML01, Oval 1520 eller Rakel 1719. Den passar med skärmar upp till ca 25 cm i diameter. Ljuskälla köpes separat.
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg lampfot till bra pris!
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 21030242 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 420 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Julie |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7330976120161 |
