Lampfot PR Home Kendall 34 cmVit
175 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Kendall 34 cm
Vit
175 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Lampfot PR Home Kendall 34 cm är en nätt och tidlös lampfot i metall. Lampfoten har en svart plastsladd som är 160 cm lång och försedd med strömbrytare och väggkontakt. Den är anpassad för ljuskällor med E27-sockel och med en maxeffekt på 25W. Lampfoten passar fint med en 20 cm bred skärm.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Kendall 34 cm är en nätt och tidlös lampfot i metall. Lampfoten har en svart plastsladd som är 160 cm lång och försedd med strömbrytare och väggkontakt. Den är anpassad för ljuskällor med E27-sockel och med en maxeffekt på 25W. Lampfoten passar fint med en 20 cm bred skärm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3313410 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 340 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Kendall |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lampfot |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 105 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Effekt | 25 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7330976104987 |
