Lampfot PR Home Linné
fr.470 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Linné
470 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Linné är en elegant och stilren lampfot i metall från PR Home. Säljs utan lampskärm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Guld, Krom |
| Höjd | 360, 500, 650 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Linné |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lampfot |
| Dimbar | Ja |
| Kabellängd | 0,8, 1,6, 1,8 m |
| Djup | 80, 110, 130 mm |
| Bredd | 80, 110, 130 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |


