


Lampfot PR HomeLinnéKrom, H: 650 mm
Rek. pris 999 kr
!
720 kr 799 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom
Höjd

Linné
Krom, H: 650 mm 720 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Linné är en elegant och stilren lampfot i metall från PR Home. Säljs utan lampskärm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1166506 |
| Färg | Krom |
| Höjd | 650 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 130 mm |
| Bredd | 130 cm |
| Djup | 130 mm |
| Djup | 130 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Linné |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330976063079 |



