Lampfot PR Home Notice 12 cmRåsilver
549 kr
30 dagars prisgaranti
LjuskällaLjuskälla PR Home LED 3-step Memory G125 Klar E27
199 kr
Notice 12 cm
Råsilver
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Lampfot PR Home Notice 12 cm har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus. Notice lampfot kan använas som både bordslampa och vägglampa och blir komplett när du kombinerar med en snygg ljuskälla. En liten lättplacerad lampa i metall. Den har en 1,8 m lång, svart textilsladd med strömbrytare ca 50 cm från lampan. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Notice 12 cm har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus. Notice lampfot kan använas som både bordslampa och vägglampa och blir komplett när du kombinerar med en snygg ljuskälla. En liten lättplacerad lampa i metall. Den har en 1,8 m lång, svart textilsladd med strömbrytare ca 50 cm från lampan. Ljuskälla ingår ej.
Recensioner
HelénVerifierad köpare
för 2 år sedanFin lampfot, precis som förväntat.
Michael WVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg, gedigen och prisvärd.
+ Prisvärd
- Inga
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 841201 |
| Färg | Råsilver |
| Höjd | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lampfot |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7330976047161 |

