Lampfot PR Home Notice Bord/GolvRåmässing, Höjd: 1000 mm
795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Råmässing
Höjd:
1000 mm
LjuskällaLjuskälla PR Home LED 3-step Memory G125 Klar E27
199 krPlug-in dimmerDimmer PR Home Mood Plug-in Svart
279 kr
Notice Bord/Golv
Råmässing, Höjd: 1000 mm
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampfot PR Home Notice Bord/Golv är en lampfot ur serien Notice som har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus. Notice bord/golvfot blir komplett om du kombinerar den med en dekorativ glödlampa.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Notice Bord/Golv är en lampfot ur serien Notice som har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus. Notice bord/golvfot blir komplett om du kombinerar den med en dekorativ glödlampa.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 841002 |
| Färg | Råmässing |
| Höjd | 1000 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1 m |
| Vikt | 3,4 kg |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lampfot |
| Bredd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976058532 |

