Lampfot PR Home Notice Swirl
fr.815 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Notice Swirl
815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampfot PR Home Notice Swirl har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Notice Swirl har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus.
E27-lamphållare. Max 40W. IP20. 1,6 m svart sladd med strömbrytare och väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Råmässing, Råsilver, Råsvart |
| Höjd | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metal |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lampfot |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Effekt | 40 W |
| Vikt | 1,35 kg |
| Bredd | 150, 190 mm |
