Lampfot PR Home Notice SwirlRåmässing
1 169 kr
1 039 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Råmässing

Notice Swirl
Råmässing
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampfot PR Home Notice Swirl har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Notice Swirl har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus.
E27-lamphållare. Max 40W. IP20. 1,6 m svart sladd med strömbrytare och väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 841802 |
| Färg | Råmässing |
| Höjd | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 150 mm |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Notice |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Vikt | 1,35 kg |
| EAN-nr | 7330976130801 |


