Lampfot PR Home Parrot
449 kr
30 dagars prisgaranti
LampskärmLampskärm PR Home Sofia Classic Franza Svart, B: 200 mm
239 kr
Parrot
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampfot PR Home Parrot är en vacker lampfot i metall med en formgjuten fågel. 1,6 m svart textilsladd. E27-lamphållare. Max 40W. IP20. Passar med en skärm med diameter ca 20 cm. Skärm och ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Parrot är en vacker lampfot i metall med en formgjuten fågel. 1,6 m svart textilsladd. E27-lamphållare. Max 40W. IP20. Passar med en skärm med diameter ca 20 cm. Skärm och ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 70035 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 480 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Parrot |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Vikt | 0,75 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7330976081219 |
