Lampfot PR Home Sally
Rek. pris 1 699 kr
1 187 kr
1 043 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Sally
1 043 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampfot PR Home Sally är en elegant lampfot i keramik. Lampfoten har en mjukt rundad och lätt avsmalnande form med ribbstruktur. Då lampan är handgjord kan det förekomma nyans och storleksavvikelser.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Sally är en elegant lampfot i keramik. Lampfoten har en mjukt rundad och lätt avsmalnande form med ribbstruktur. Då lampan är handgjord kan det förekomma nyans och storleksavvikelser.
Lampan levereras med en svart textilsladd 2 meter med strömbrytare ca 25 cm från lampan. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej. Den passar med en skärm som har 30-42 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 4225108 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 510 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Ceramics |
| Serie | Sally |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Vikt | 2,6 kg |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 7330976129461 |


