Lampfot Star Trading E27 Glans 10 cmMässing
Rek. pris 419 kr
299 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

E27 Glans 10 cm
Mässing
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampfot från Star Trading. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla, för ett modernt utseende. Gör sig väldigt bra på bordet och i fönstret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lampfot från Star Trading. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla, för ett modernt utseende. Gör sig väldigt bra på bordet och i fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 297-71 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 100 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metall |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,59 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Glans |
| EAN-nr | 7391482028860 |


