
Lampfot Star TradingE27 GlansBorstad Stål, 17 cm
Rek. pris 289 kr
!
279 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Borstat Stål
Höjd
Beskrivning
Lampfot i metall. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla, för ett modernt utseende. Gör sig väldigt bra på bordet och i fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 297-15 |
| Färg | Borstat Stål |
| Höjd | 170 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metall/Plast |
| Vikt | 0,51 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Glans |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 120 mm |
| Bredd | 120 cm |
| Djup | 120 mm |
| Djup | 120 cm |
| Diameter | 120 mm |
| EAN-nr | 7391482053855 |





