
Lampfot Star TradingE27 Kub
fr. 199 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lampfot av trä. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla för ett elegant intryck. Gör sig väldigt bra på bordet och i fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 90 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Serie | Kub |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 90 mm |
| Vikt | 0,41 kg |
| Bredd | 90 mm |


