



Lampfot Star TradingNobel E27Mässing
Rek. pris 309 kr
!
179 kr 235 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Mässing

Nobel E27
Mässing 179 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Modern lampfot med en båge. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla för ett modernt utseende.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 296-91 |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 240 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 120 mm |
| Djup | 120 cm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Bredd | 120 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Nobel |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampfot |
| EAN-nr | 7391482025760 |



