Beskrivning
Valnötsfärgad lampfot av trä i en elegant och modern design. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 296-60 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 250 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä/Plast |
| Serie | Tub |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | LampfotE27 |
| Kabellängd | 180 m |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,8435 kg |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7391482061171 |






