Beskrivning
Stilren uppladdningsbar bordslampa med vitt opalglas och kontrasterande svart bas–laddas enkelt med USB-C.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Färg | Svart/Mässing, Vit/Mässing |
| Höjd | 180 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metal / Glass |
| Serie | Diva |
| Sockel | Integrated |
| Produkttyp | Portabel Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Höjd | 18 cm |



