















Portabel Bordslampa Dyberg LarsenYoyo Uppladdningsbar
Rek. pris 1 199 kr
!
1 139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Stilren bordslampa med uppladdningsbart batteri och 3 ljuslägen – laddas enkelt via USB-C, sladd medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 5014 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Höjd | 330 mm |
| Effekt/prestanda | 5,2 W |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metal/ Marble |
| Serie | Yoyo |
| Sockel | Integrated |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 10 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Höjd | 33 cm |
| EAN-nr | 5704709050148 |

