Uppladdningsbar Lampa Star Trading Tara Bordslampa USB recharge
Nyhet
239 kr
189 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Tara Bordslampa USB recharge
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En stilren och uppladdningsbar bordslampa som kombinerar funktion och design. Med tre valbara färgtemperaturer kan du enkelt anpassa ljuset efter stämning och behov – från varmt och mysigt till klart och funktionellt. Lampan justeras smidigt genom att dra i snöret under skärmen, och den naturliga lampfoten i bambu tillsammans med den vita skärmen ger ett mjukt och modernt uttryck som passar i de flesta hem.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En stilren och uppladdningsbar bordslampa som kombinerar funktion och design. Med tre valbara färgtemperaturer kan du enkelt anpassa ljuset efter stämning och behov – från varmt och mysigt till klart och funktionellt. Lampan justeras smidigt genom att dra i snöret under skärmen, och den naturliga lampfoten i bambu tillsammans med den vita skärmen ger ett mjukt och modernt uttryck som passar i de flesta hem.
Snygg uppladdningsbar bordslampa med tre val av färgtemperatur (varmvitt, kallvitt och dagsljus). Justeras enkelt genom att dra lätt i snöret som sitter undertill på skärmen. Lampfoten är av bambu och den vita skärmen är i plast. Laddsladd med USB C uttag medföljer. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-42 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 280 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Bordslampa |
| Serie | Tara |
| Ljuskälla | LED |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482080554 |








