Vägglykta Gnosjö Konstsmide Elmas E27 Plast
Rek. pris 139 kr
fr.95 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Elmas E27 Plast
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Elmas E27 Plast är en stilren fasadbelysning med industriell känsla. Den har räfflat glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Elmas E27 Plast är en stilren fasadbelysning med industriell känsla. Den har räfflat glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP44
- 12x10,5x20 cm
- Maxhöjd ljuskälla 110 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP44
- 12x10,5x20 cm
- Maxhöjd ljuskälla 110 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Typ | Fasadbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Plast |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Klassisk |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Elmas |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 120 mm |
