Vägglykta Gnosjö Konstsmide Elmas E27 PlastSvart
Rek. pris 139 kr
93 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Elmas E27 Plast
Svart
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Elmas E27 Plast är en stilren fasadbelysning med industriell känsla. Den har räfflat glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Elmas E27 Plast är en stilren fasadbelysning med industriell känsla. Den har räfflat glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP44
- 12x10,5x20 cm
- Maxhöjd ljuskälla 110 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP44
- 12x10,5x20 cm
- Maxhöjd ljuskälla 110 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7650-750 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Elmas |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307650754 |
