Vägglykta Gnosjö Konstsmide Loke E27Med Vägguttag
2 539 kr
1 444 krSpara 43 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Med vägguttag
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Loke E27 är en elegant fasadbelysning med industriell känsla. Den har opalfärgat akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Loke E27 är en elegant fasadbelysning med industriell känsla. Den har opalfärgat akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 19x10x36 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 19x10x36 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
ThomasVerifierad köpare
för 1 år sedanFin o snygg lampa till ett bra pris.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 514-752 |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Utförande | Med vägguttag |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 360 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 190 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Loke |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318305147522 |

