Golvfot PR Home Amy Flex1Mässing
Rek. pris 1 199 kr
869 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing
DimmerDimmer PR Home Mood Plug-in Svart
299 kr
Amy Flex1
Mässing
869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Golvfot PR Home Amy Flex1 i metall ingår i en serie lampor i olika format och utförande. Övre delen på golvlampan är justerbar och har en E27-lamphållare, max 40W, samt strömbrytare. Passar till toppringsskärm med E27-fäste. 190 cm lång sladd med väggkontakt. Ljuskälla köpes separat. Höjd 150 cm.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvfot PR Home Amy Flex1 i metall ingår i en serie lampor i olika format och utförande. Övre delen på golvlampan är justerbar och har en E27-lamphållare, max 40W, samt strömbrytare. Passar till toppringsskärm med E27-fäste. 190 cm lång sladd med väggkontakt. Ljuskälla köpes separat. Höjd 150 cm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 102150 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 1500 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metal |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Amy |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Kabellängd | 1,9 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 300 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,5 kg |
| Bredd | 245 mm |
| EAN-nr | 7330976116218 |

