Golvfot PR Home Amy Flex2Krom
1 399 kr
1 235 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Amy Flex2
Krom
1 235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvfot PR Home Amy Flex2 i metall ingår i en serie lampor i olika format och utförande. Övre delen på golvlampan har två armar som är justerbara och har E27-lamphållare, max 40W, samt strömbrytare. Passar till toppringsskärm med E27-fäste. 190 cm lång sladd med väggkontakt. Ljuskälla köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvfot PR Home Amy Flex2 i metall ingår i en serie lampor i olika format och utförande. Övre delen på golvlampan har två armar som är justerbara och har E27-lamphållare, max 40W, samt strömbrytare. Passar till toppringsskärm med E27-fäste. 190 cm lång sladd med väggkontakt. Ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 203150 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Krom |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 410 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,6 kg |
| Bredd | 245 mm |
| Kabellängd | 1,9 m |
| Spänning | 230 V |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Amy |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| EAN-nr | 7330976116256 |

