Golvlampa Aneta Ester
fr.677 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ester
677 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ester är en stilren golvlampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem. Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Ester är en stilren golvlampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem. Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet.
Lägg till en valfri skärm för att skapa den perfekta belysningen för ditt hem .
OBS! Skärm säljs separat.
OBS! Skärm säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 1360 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 240 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Ester |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Sensor | Nej |
