


Golvlampa AnetaEsterVit
Rek. pris 1 099 kr
!
610 kr 885 kr
Spara 31 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Ester
Vit 610 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ester är en stilren golvlampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem. Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet.
Lägg till en valfri skärm för att skapa den perfekta belysningen för ditt hem .
OBS! Skärm säljs separat.
OBS! Skärm säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
|---|---|
| Art.Nr. | 19338-01 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Höjd | 1360 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 240 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ester |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| EAN-nr | 7041661278769 |


